Najděte si dokonalý magický šperk

Snad každá žena se chce líbit, a proto zdobí své tělo nejrůznějšími druhy šperků. Většina žen nezná význam šperků, které nosí, nosí je pouze proto, že se jim líbí, ale jsou takové, které si vybírají specifické druhy šperků právě proto, že mají nějaký duchovní či dokonce magický význam a podklad. Jedním z takových velmi známých šperků je pentagram přívěsek, který najdete u nás v několika různých provedeních za velmi příznivých cenových podmínek.

symbol

Jak jistě víte, pentagram má velký význam jak pro bílou tak také pro černou magii. Jde o znak, který dodává jeho nositelkám energii, který v sobě uzavírá sílu všech živlů a otevírá bránu duchovna. Rozeznáváme dva základní druhy a to ten, který má pátý cíp otočený nahoru, ten je považován za čistý a je symbolem bílé magie. Někdy může obsahovat také lidskou postavu s rozpaženýma rukama. Pak tu máme druhý druh, který je právě tímto pátým cípem otočený dolů, tedy obráceně, a který je tedy znakem černé magie a znakem samotného satana.

Na pentagramu přívěsku mohou také být hebrejské nápisy a spousta dalšího zdobení. Stačí jen nahlédnout do naší speciální nabídky a uvidíte, jak různý tento symbol může být a jak zajímavým doplňkem Vašeho vzhledu se může stát. Ať už věříte na jeho symboliku nebo ne, každopádně v naší nabídce najdete vysoce kvalitní stříbrný šperk, který nejen bude skvělým doplňkem Vašeho šatníku, ale také Vám bude přinášet radost po mnoho let.

magie

Kromě přívěsku pentagramu v naší speciální nabídce netradičních šperků najdete také třeba keltské kříže či stromy života, ale nejen mystické či magické symboly jsme pro Vás připravili, také si u nás vyberou motorkáři a to z velkého výběru nejen přívěsků, ale třeba i prstenů. Tak vstupte a vyberte si i Vy.

Podobné příspěvky