Výjimečný den


Velký den D neboli svatba s velkým S. nejkrásnější událost v partnerském životě. Zamilovanost přejde na lásku a z lásky se stává pouto na celý život. K tomu je potřeba svědků a také dvou maličkostí, které zpečetí váš velký den. Žena má vysněné a krásné šaty, muž má kvádro a je poctěn, že může stát po boku své nastávající manželky.

svatební kytice

Zážitek na celý život

Svatebčané, bílá barva, nádherné prostředí a jedno slůvko: ANO. To je všechno, co si z tohoto okamžiku zapamatujete, to je vše, co vám zůstane. Ovšem ještě na jednu maličkost jsme zapomněli, a to právě na snubní prsteny . Ty jsou symbolikou lásky, štěstí, zamilovanosti a také toho, že si slibujete věrnost na celý zbytek vašeho života, proto by toto pouto mělo symbolizovat také kvalitní a opravdu originální kolečko na váš prst, které bude ze zlata nebo z jiného kvalitního kovu.
§  V dnešní době je na výběr spousta možností. Vždy však musíte vybrat takový prstýnek, který vám vydrží a budete jej moci nosit do konce vašeho života. Jedná se o originální vzorky, které mohou být dozdobeny vašim jménem, datem svatby či jinými významnými slovy, které byste si přáli. Záleží v tomto ohledu většinou na přání snoubenců, kteří si mohou doladit jejich dokonalost i formou právě její speciální symboliky.

prteny

Možná tuto chvíli prožijete jen jednou

Každý si přeje zažít svatbu jenom jednou za život. Z těchto důvodů bychom si měli vybrat takový styl, který se nám bude líbit po zbytek života. Bývají jednoduché, či složitější, vždy vyrobené s láskou, citem a porozuměním, abychom http://blog.veruce.cz/v/nazory/abychom-abysme-aby-jsme/ si mohli vychutnávat každý den potěšení a pohled na krásný a luxusní šperk, který nám už nikdo a nikdy nevezme, protože je to jenom jednou za život. Špičkové zpracování dá každému šperku patřičný švih a nádech vznešenosti. To všechno doladí precizní a opravdu luxusní ruční práce, která v sobě nese symboliku čistoty a přání každého zákazníka. 

Podobné příspěvky